Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Hikmet Özkan
Hikmet Özkan

29.07.1966-22.07.1971

Sakıp Çoruh
Sakıp Çoruh

23.07.1971-09.06.1973

Pulat Yüksel Tacar
Pulat Yüksel Tacar

20.06.1973-14.12.1974

Mekin Bayer
Mekin Bayer

14.12.1974-18.09.1978

Yılmaz İkizer
Yılmaz İkizer

20.09.1978-20.07.1981

Yalçın Tuğ
Yalçın Tuğ

23.07.1981-17.08.1984

Raşit Gürün
Raşit Gürün

27.08.1984-17.08.1988

Ahmet Ertay
Ahmet Ertay

23.08.1988-16.08.1992

Fatma Fırat Topçuoğlu
Fatma Fırat Topçuoğlu

30.09.1992-16.06.1996

Duray Polat
Duray Polat

01.07.1996-18.08.2000

Ahmet Funda Tezok
Ahmet Funda Tezok

28.08.2000-17.08.2004

Nejat Akçal
Nejat Akçal

01.09.2004-01.11.2008

Ümit  Yardım
Ümit Yardım

15.11.2008-07.04.2010

Mustafa Türker  Arı
Mustafa Türker Arı

14.09.2010-01.09.2014

Ahmet Akıntı
Ahmet Akıntı

15.09.2014-17.09.2018

Mehmet Erkan Öner
Mehmet Erkan Öner

28.09.2018-

Montag - Freitag

08:30 - 16:30

08.30-16.30 (Öffnungszeiten)
01.01.2020 Neujahr
06.01.2020 Heilige Drei Könige
10.04.2020 Karfreitag
13.04.2020 Ostermontag
01.05.2020 Tag der Arbeit
21.05.2020 Christi Himmelfahrt
01.06.2020 Pfingstmontag
11.06.2020 Fronleichnam
31.07.2020 1. Tag des Opferfestes
29.10.2020 Tag der Gründung der Republik Türkei
25.12.2020 Weihnachtstag